Zajęcia indoor cycling

Ride The Beat - RiDE Warsaw indoor cycling

Ride the beat

Ride The Beat to unikalne połączenie energii instruktorów, niepowtarzalnej muzyki i choreografii, które pozwalają wyzwolić wewnętrzną energię.

INFO

Performance Ride - RiDE Warsaw indoor cycling

Performance Ride

Trening Performance Ride to wyzwanie dla osób zaangażowanych w budowanie własnej formy lub tych, przygotowujących się do zawodów wytrzymałościowo-wysiłkowych.

INFO

RiDE Intro - RiDE Warsaw indoor cycling

RIDE INTRO

Zacznij treningi bez obaw o swoje możliwości! RiDE Intro, to zajęcia opracowane z myślą o osobach, które dopiero rozpoczynają pracę nad swoją formą.

INFO

Twój pierwszy RiDE – kilka dobrych rad

Bądź 15 minut wcześniej – ten czas wykorzystamy na oprowadzenie Cię po studio i idealne dopasowanie roweru.


Przygotuj dopasowany, wygodny strój sportowy – komfort jazdy to podstawa dobrej zabawy w RiDE.


Pamiętaj, że przed przed wysiłkiem fizycznym należy unikać obfitych posiłków. Dbaj natomiast o stałe nawadnianie organizmu.


W RiDE zawsze otrzymujesz profesjonalne obuwie treningowe. Pamiętaj, że jesteś za nie odpowiedzialny, a w przypadku uszkodzenia lub zaginięcia będziesz zobowiązany do poniesienia kosztów.


Jeśli potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień, masz pytania lub chcesz porozmawiać przed lub po zajęciach, zespół RiDE jest zawsze do Twojej dyspozycji.


Zapewniamy buty kolarskie, ręczniki, wodę, czy świeże owoce, dostępne przy recepcji. Dodatkowo, w łazienkach znajdziesz wyposażenie i kosmetyki potrzebne do kąpieli. Weź ze sobą przede wszystkim dużo pozytywnej energii.


Zajęcia obejmują rozgrzewkę, szereg ćwiczeń cardio i wzmacniających, a także kilkuminutowy stretching/wyciszenie.


Po zajęciach pamiętaj o posiłku regeneracyjnym.

Informacje


Grafik

Trenerzy

Kontakt

Copyright - RiDEWarsaw