Tak, zgadza się. RiDE Warsaw to studio butikowe. Kojarzy Ci się z zakupami, hotelem? I słusznie, bo jest kilka podobieństw. Butikowy klub fitness to taki, w którym ważną rolę gra indywidualne podejście do klienta. Szereg innych udogodnień, z dobrej jakości sprzętem na czele, decyduje o luksusowym charakterze takiego miejsca. Nie mniej ważne są kameralne treningi. Pozwalają one osiągać maksymalne wyniki oraz szybsze i lepsze efekty. Butikowe studio fitness to idealne miejsce dla ludzi miasta, żyjących w ciągłym pędzie i nie dysponujących nadmiarem wolnego czasu.

Jaką jeszcze przewagę mają butikowe studia nad standardowymi klubami fitness?

Odpowiedzialność i motywacja.

Ćwiczysz w małej grupie. Nawet nie wiesz, kiedy Ty, trener i inne osoby, które ćwiczą razem z Tobą, stają się teamem. Jeśli nie pokazujesz się na treningach, nie uchodzi to uwadze reszty zespołu. A Ty nie też nie chcesz się wyłamywać ze swoich postanowień. Twoim planem była doskonała forma? Piękniejsza sylwetka? Osiągniesz je, nic Cię nie złamie!

Lepsza cena, większa wartość.

Wybór butikowego studia fitness pozwala Ci na ćwiczenia w mniejszej grupie niż zajęcia w standardowym klubie. Dzięki temu trener poświęca Ci więcej uwagi − widzi każde wykonywane przez Ciebie ćwiczenie, pomaga opanować je do perfekcji. Czujesz się, jakbyś ćwiczył pod okiem trenera personalnego, a przecież płacisz tak jak za zajęcia grupowe.

Przyjacielska atmosfera.

W małych grupach szybciej tworzy się przyjacielska atmosfera. To coś, co trudno osiągnąć w większych klubach, gdzie każdy porusza się po samodzielnie zbudowanej, własnej strefie. Może będą to przelotne znajomości, a może rozwinie się przyjaźń na dłużej?

Wsparcie.

A może nigdy nie przepadałeś za dużymi klubami i grupowymi ćwiczeniami, dlatego też zdecydowałeś się na ćwiczenia pod okiem trenera personalnego? Mimo że jest on fantastycznym motywatorem, czasem bywa Ci głupio, że nie dorównujesz mu formą. Może warto przerzucić się z ćwiczeń 1/1 do małego studio, które zapewni Ci równie indywidualne podejście, ale wokół Ciebie będzie kilka osób, których forma fizyczna jest bliska Twojej. W grupie łatwiej pokonywać przeszkody i motywować się.

Nastawienie na cel.

Trener, który ma niewielu podopiecznych, będzie dla Ciebie dostępny i pomoże Ci dopasować plan treningowy indywidualnie, do Twoich potrzeb, bez popadania w rutynę. W RiDE Warsaw możesz liczyć na silne wsparcie naszego personelu.

 

A więc, do dzieła!